Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

Найближчим часом можна буде продавати та виставляти на аукціони майно боржників на майданчик sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property .

Минулого року державні працівники впровадили в силу новий Кодекс про банкрутство, що дозволяє системі Прозорро.Продажі проводити продаж та аукціони з майном банкрутів. Завдяки оновленим законам у Кодексі, «УЕБ» може гарантувати прозорість усіх операцій біржі. Крім того, взяти участь, або спостерігати за процесами й інформацією на сайті може кожен охочий громадянин. Весь прибуток, який отримується с аукціонів зможе перекрити усі борги підприємств-банкрутів у банках.

Продаж майна боржників через ТБ «Українська енергетична біржа»

Вже від початку осені 2020 року, Кодекс про банкрутство відкриває вільний продаж майна. Це може спричинити великі зміни в кращий бік у процесі продажу, аукціонів та викупу майна збанкрутованих підприємств. Тому вже сьогодні біржа готується до прийому нових лотів та закінчує удосконалення усіх захисних систем сайтів. Усі економічні відносини фізичних та юридичних осіб будуть регулюватися та охоронятися законом. Також цей Кодекс дозволяє Прозорро офіційно проводити продажі та аукціони з продажу майна боржників на сайті sale.ueex.com.ua.

У 2016 році було впроваджено в дію ДП «Прозорро.Продажі», що створилося завдяки таким установам, як:

  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі;
  • Національний Банк України;
  • Фонд гарантування вкладів;
  • Міжнародні донори;
  • Електронні платформи та біржі.

Завдяки створенню системи Прозорро, державні, комунальні та приватні підприємства можуть спокійно передавати усі необхідні лоти саме цій біржі. Підприємства почали більш активно продавати та виставляти на аукціони нерухомість, земельні ділянки, об’єкти малої приватизації, активи збанкрутілих банків, орендовану землю, вагони, права на видобуток корисних копалин на території України тощо.

Законний викуп та продаж майна через електронний майданчик Прозорро.Продажі

ТБ «Українська енергетична біржа» вже набрала достатньо досвіду у сфері продажів й аукціонів та велику кількість постійних клієнтів, які із задоволенням довіряють біржі свої ресурси та майно. За весь період існування електронного майданчика ProZorro, який складає три роки, було проведено більш ніж 240 тисяч аукціонів, на яких виставляли та купляли ресурси, майно та продукти 15 тисяч осіб-учасників.

При цьому, на даний момент біржа отримала дохід приблизно 20 мільярдів гривень через проведення торгів. Також бувають випадки, коли сума виставленого на аукціон лоту збільшувалась в 10-15 разів.  Спеціалісти з продажу майна банкрутів проводять усі аукціони прозоро, досконало та безпечно, в першу чергу для учасників та користувачів сайту.

Через велику кількість порушень законів та зловживань, тема банкрутства стає більш поширеною на населення країни. Бувають випадки, що компанії, які винні гроші банку спеціально призначають себе банкрутами, аби ухилитися від виплат боргу банку. Тому ці кредитори можуть втрачати великі гроші з таких шахрайських вчинків власників компаній, адже через ліквідацію майна цих підприємств, їхні власники й акціонери отримали прибуток. Та щоб уникнути таких ситуацій, більша частина усього майна переходить до ТБ «УЕБ», яка ретельно перевіряє усі нові лоти на сайті.

Прозорро.Продажі – надійний електронний майданчик для продажу та реалізації майна банкрутів

Співробітники пильно слідкують за усіма процесами на сайті, що робіть усі економічні дії прозорими та публічними для усіх людей. Менеджери біржі цілодобово приймають вхідні дзвінки на гарячу лінію, листи на електронну пошту та повідомлення Телеграм-боту й відповідають на більшість питань стосовно роботі на сайті біржі, продажу, аукціонів та купівлі майна боржників банків.